Rodinné prípady cover

MARKÍZA • PONDELOK – PIATOK • 15:55

Rozvedený Makranský už nie je sám. Zbalil manželku úspešného Slováka

29. 11 2022 09:25 | markiza.sk
Peter Makranský, Braňo Deák
Peter Makranský, Braňo Deák Foto: TV Markíza
Peter Makranský
Nebojsa: Jakub Rybárik a Peter Makranský
Chlapi neplačú, pilčíci, Peter Makranský, Jakub Rybárik, Martin Meľo, Peter Kadlečík

Pozeral sa na ňu štyri roky.

Peter Makranský už nie je sám. Po tom, čo sa v júni 2021 rozviedol s manželkou Petrou, ktorú spoznal v muzikáli Fontána pre Zuzanu, je znovu zadaný.

Podľa informácií Plus JEDEN DEŇ je herec zaľúbený do brunetky Mirky, ktorá je manželkou úspešného a známeho pilota a bývalého šéfa istej leteckej firmy, ktorá prenajímala štyri Boeingy 737-800, Daniela F., no v čase COVID-u skončila. Ako píše denník, „Makranský si tak narazil vydatú ženu“.

„Áno, je to pravda. Je to čerstvé, ale intenzívne. Je to láska. Je to moja divadelná fanúšička. Chodí na muzikál Boyband už štyri roky. Z videnia sa teda poznáme už dlhý čas, aj na pár akciách sme sa stretli, no a teraz vesmír spravil to, že keď niekto je v nešťastnom vzťahu, podarilo sa mu nájsť lásku a upravujú sa nové veci,“ povedal herec, ktorý hral v seriáli Chlapi neplačú a poznať ho môžete aj vďaka Rodinným prípadom.

„Konečne som stretol niekoho, kto je normálny. Alebo nenormálny spomedzi normálnych. ‚Sranda‘ je to, že je to baba z prvého radu. Sedávala na muzikáloch v prvom rade. Štyri roky som sa na ňu pozeral, že aká je pekná a že vraj aj ja som jej bol sympatický. My sme vlastne mali taký ten vzťah, ktorý neexistoval,“ povedal pre denník so smiechom.

Ako poznamenal, zistil, že tam je záujem, lebo potrebovala pozornosť, lásku, keďže nebola spokojná v manželstve. „Vedel som, že vzťah jej už nefungoval, inak by som si nedovolil rozbiť ich manželstvo,“ povedal. Ako dodal, jeho partnerka je síce stále vydatá, no rozvod je už na spadnutie.

Peter Makranský sa zosobášil s misskou Petrou v roku 2013. Manželmi boli sedem rokov a majú dve deti.

Rodinné prípady sledujte v stredu 30. novembra o 17.55 h na Markíze.

 

Upútavka

 
Rodinné prípady – v piatok, 6. januára, o 17.55!
Sledujte celé epizody na